Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/diyarbak/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Kayıt
L*
 
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.
29 Haziran 2022, 04:16:22
71158 Mesaj 7679 Konu Gönderen: 1462 Üye
Son üye: frko
Online Destek

Destek Alabilmek için Online Destek Yazısını tıkladıktan sonra, "Açılır Pencere Engellendi..... Yazısını Sağ tıklayıp, Bu siteden Açılır Pencerelere herzaman izin ver'i tıklamanız yeterlidir.
377 Ziyaretçi, 0 Üye
Son 50 Yaygaralar:
22 Nisan 2009, 15:03:28
slm arkadaşlar...
21 Nisan 2009, 15:37:47
Merhaba Gecce..
20 Nisan 2009, 12:32:32
Merhabalar
18 Nisan 2009, 15:57:48
Selam Gecce Smiley Selam Issa HAzretLerı Smiley)
18 Nisan 2009, 15:22:38
slm millet!!!
18 Nisan 2009, 12:51:51
Merhaba Gecce..
18 Nisan 2009, 12:27:54
Günaydınsss
18 Nisan 2009, 09:39:46
Gunaydın Gecceeeeeeee
17 Nisan 2009, 19:16:48
Merhaba Gecce..
17 Nisan 2009, 15:48:11
merhaba gecce nasıl gidiyor
16 Nisan 2009, 17:01:53
Merhaba Gecce..

14 Nisan 2009, 10:45:21
Parti Gercekten Muhtesemdı Smiley Bi Daha Bi Daha Istıyoruz Smiley)
BorPower
Kayıt - Gerekli Bilgiler
Kullanıcı adı seçin:
Sadece forumumuzda tanınmanız için kullanılacaktır. Kayıt olduktan sonra profilinizden görünen isminizi değiştirebilirsiniz.
E-Posta:
Buraya kullandığınız geçerli e-posta adresi girin
Şifrenizi seçin:
Şifreyi tekrarlayın:
Dogum Tarihi:
Gün (DD) - Ay (MM) - Yil (YYYY)
- -
Yer:
Cinsiyet:

1. Diyarbakirgecce.com üyeleri, üyelikleri ile birlikte; diğer kullanıcılar, mesaj gönderdikleri andan itibaren, tüm "MESAJ YAYINLAMA VE FORUM KULLANIM KURALLARI"nı da kabul etmiş sayılır.

2. Bu kuralların biri veya daha fazlasının ihlali sonucunda, bu ihlalı gerçekleştiren üye ya da kullanıcının mesajları yayından kaldırılır, tekrarlanması durumunda üye uyarılır, kullanım kurallarına uymamakta ısrar eden üyelerin üyeliği düşer.

3. Forum içi mesajlar sadece DiyarbakirGecce.com üyelerine, forum dışı yayınlanan mesajlar ise tüm kullanıcılara açıktır. Bu yapının değiştirilme hakkı DiyarbakirGecce.com tarafından saklı tutulur.

4. Forum ve diğer alanlara gönderilen mesajlarda, tüm kullanıcı ve üyeler anlamlı ve konu başlığı ile ilgili mesajlar göndermeyi taahhüt eder.

5. Forum ve diğer alanlara gönderilen mesajlarda, tüm kullanıcı ve üyeler reklam amaçlı mesajlar göndermemeyi taahhüt eder.

6. Forum ve diğer alanlara gönderilen mesajlarda, tüm kullanıcı ve üyeler küfür, kötü sözler içermeyen mesajlar göndermeyi taahhüt eder.

7. Forum ve diğer alanlara gönderilen mesajlarda, tüm kullanıcı ve üyeler herhangi bir dil, din, ırk, cinsiyet ayrımcılığına ya da aşağılamaya izin verecek doğrudan ya da dolaylı anlamlar taşımayan mesajlar yazmayı taahhüt eder.

8. Forum ve diğer alanlara gönderilen mesajlarda, tüm kullanıcı ve üyeler herhangi bir mekan/işletmecisi/sahibi/çalışanı/müşterileri/ziyaretçileri hakkında herhangi bir ayrmcılık ya da aşağılamaya izin verecek doğrudan ya da dolaylı anlamlar taşımayan mesajlar yazmayı taahhüt eder.

9. DiyarbakirGecce.coom üyesi kendisinin belirleyeceği bir 'kullanıcı adı' ve 'şifre'ye sahip olur. Kayıt bilgilerinin alınması ile onaylanan üyelik sonrasında, üyenin e-posta adresine bu bilgilerin bir kopyası gönderilir.

9.1. 'Kullanıcı adı' üyeye özeldir ve aynı 'kullanıcı adı' iki farklı üyeye verilmez.
           
9.2. 'Şifre' sadece kullanıcı tarafından bilinir. Kullanıcı dilediği zaman sifresini değiştirebilir. şifre'nin seçimi ve korunması tamamıyla kullanıcının sorumluluğundadır. DiyarbakirGecce.com, şifrenin hatalı kullanımından veya başkaları ile paylaşımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir.

9.3. Şifresini unutan üye sistem girişindeki şifre hatırlatma formunu kullanarak daha önce kayıtta belirttiği e-posta adresine tüm üye bigilerinin gönderilmesini isteyebilir. Bu işlem sistem tarafından otomatik gerçekleştirilir.

9.4. Kullanıcının DiyarbakirGecce üyeliği gerektiren servislere bağlanabilmesi için kullanıcı adını ve şifresini girmesi gereklidir.

9.5. Ad, soyad, mail adresi vb. Kimlik Bilgileri gibi bilgileriniz tamamen gizli tutulacaktır. Kesinlikle 3.şahıs yada şirketlerle paylaşılmayacaktır.

9.6. Üyenin IP adresinin ya da IP bloğunun Diyarbakirgecce.com'a erişiminin süreli ya da süresiz olarak yasaklanması (ip ban);
Üyenin Diyarbakirgecce.com'a içerik eklemesinin süreli ya da süresiz olarak yasaklanması (ban);
Üyenin Diyarbakirgecce.com'a üyelik gerektiren bölümlerine erişiminin süreli ya da süresiz olarak yasaklanması;
Üyenin Diyarbakirgecce.com'a veritabanından tamamen silinmesi (üyeliğin iptali);
Özel olarak ya da Diyarbakirgecce.com içinde kamuya açık olarak uyarı;
Diyarbakirgecce.com'un düzeninin bozmaya yönelik olan davranışın her türlü yasaklanması için gerekli her türlü yasal cezayı bizzat yönetim organı vasıtasıyla uygular.
Üyelerin yöneticileri kurallara aykırı hareket eden üyeler konusunda uyarmak gibi bir hakları mevcut olmasına rağmen ceza önerme gibi bir hakları yoktur. Verilecek disiplin cezaları tamamen yönetimin takdirine tabidir.
Yönetim yukarıda belirtilen yaptırımları uyguladıktan sonra ne üyeye ne de diğer üyelere açıklama yapmak ya da sebep göstermek zorunluluğunda değildir.

10. DiyarbakirGecce.com, yukarıda bahsedilen kötü kullanım durumlarından doğan herhangi bir kişi ya da kişi grubunda oluşan manevi zarardan sorumlu değildir. Ancak bu duruma neden olunan sanal platformu yarattığından, bu gruplardan şimdiden özür dilemeyi kendine görev bilir.